- банк з більш ніж 40 відділеннями у 17 областях України

Проект

Підвищення відмовостійкості корпоративної мережі клієнта

Рішення

Телеком-оператор GigaTrans здійснив проект по прокладці «темної» оптики з метою з'єднання трьох серверних майданчиків клієнта. Об'єднання майданчиків виконано різними маршрутами, а по кожному волокну BisBank отримав високий рівень SLA, що забезпечує гарантію збереження банківської інформації. Додатково виконали побудову L2 каналів з різних комутаційних майданчиків, які зарезервовані за технологією EtherChannel LACP. Це дозволило банку оптимізувати завдання IT-департаменту і отримати гарантію безперебійного обміну інформацією між відділеннями.

Для додаткового копіювання даних клієнт орендує хмарні потужності компанії партнера GigaCloud, також в «хмарі» розміщений сайт банку.


IT-Директор Банку Інвестицій та Заощаджень Андрій Баланда:

"Для побудови корпоративної мережі ми користуємося послугами телеком-оператора GigaTrans: спільно виконали проект по прокладці «темної» оптики для основних і резервних каналів зв'язку між трьома нашими серверними майданчиками. Це шість волокон, які пов'язують їх різними маршрутами один з одним. При цьому ми отримали від компанії досить високий рівень SLA по кожному з волокон"

Написати нам

Від 2 до 500 симв.