Шановні клієнти, партнери, колеги!

У зв’язку із повідомленням про наявність доступу до заборонених сайтів у мережі ТОВ «ГІГАТРАНС УКРАЇНА» (код ЄДРПОУ: 39961313), повідомляємо наступне:

Наша компанія здійснює всі належні дії для блокування заборонених, відповідно до рішення РНБО, сайтів. 

Доступ до ресурсів (сайтів), які перелічені відповідно до Указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" та Указу Президента України № 126/2018 від 14.05.2018 року “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»” — заблоковано відповідно до роз’яснень Департамента кіберполіції Національної поліції України (https://cyberpolice.gov.ua/article/kiberpolicziya-dopomozhe-internet-261/).

У той же час, загальновідомо, що доступ до заблокованих сайтів може бути отримано різними обхідними шляхами. Деякі з них: доступ через VPN, створення нових піддоменів, які не внесені в перелік на блокування, в тому числі - доступ через мобільні додатки. Для точного з’ясування способу входу на заборонені ресурси у кожному окремому випадку необхідне проведення дослідження технічними спеціалістами. 

У зв’язку з цим, ТОВ «ГІГАТРАНС УКРАЇНА» висловлює готовність приймати участь у з’ясуванні причин даного інциденту, формуванні рекомендацій щодо усунення недоліків блокування заборонених сайтів, а також готовність здійснити всі додаткові дії для виконання рішень РНБО щодо обмеження доступу до заборонених сайтів.

Сподіваємося на взаєморозуміння та подальшу довготривалу співпрацю! 


З повагою, 

команда ТОВ «ГІГАТРАНС УКРАЇНА»


Написати нам

Від 2 до 500 симв.