Про компанію

Компанія GigaTrans - це національний телеком-оператор, який входить до складу групи компаній GIGAGROUP і функціонує на ринку вже більше 15 років.

Основні послуги, на яких спеціалізується компанія, пов'язані з наданням доступу до мережі Інтернет з захищеним вузлом інтернет доступу (ЗВІД) і організацією каналів передачі даних для корпоративних клієнтів.

Крім того, компанія GigaTrans реалізує ряд гібридних рішень під потреби кожного клієнта з можливістю розміщення серверного устаткування в дата-центрі GigaCenter, побудови хмарної інфраструктури, завдяки професіоналам GigaCloud і забезпечення захисту бізнесу за допомогою фахівців компанії GigaSafe.

2006
2014
2016
GigaTrans
GigaCenter
GigaCloud

1000

Більше 1000 км власної інфраструктури

ISO

27001:2013

85

технічних майданчиків

100

До 100 Гбіт/сек

Історія розвитку

Покриття

base
path
warsaw
kyiv
lviv
kharkiv
dnipro
odessa
odessa
odessa
USA
Russia
China
Asia
Düsseldorf
Frankfurt
Nürnberg
Warszawa
Kyiv
Lviv
Kharkiv
Dnipro
Odesa
Chernivtsi
Cherkasy
DC Level 3
In der Steele 37A 40599 Düsseldorf, Germany
DC Equinix
Kleyerstraße 90 60326 Frankfurt am Main, Germany
DEC-IX
Lindleystraße 12, 60314 Frankfurt am Main, Germany
DC Hetzner Online
Sigmundstraße 135 90431 Nürnberg, Germany
GigaCloud
Warszawa, Poland
DC LIM
Aleje Jerozolimskie 65/79 Warszawa, Poland
DPC Atman
Aleje Jerozolimskie 65/79 Warszawa, Poland
GigaCloud
Vasylkivska str. 37
DC GigaCenter
Vasylkivska str. 37 Kyiv, Ukraine
DPC BeMobile
Vasylkivska str. 37 Kyiv, Ukraine
Lviv, Ukraine
Kharkiv, Ukraine
Dnipro, Ukraine
Odesa, Ukraine
Chernivtsi, Ukraine
Cherkasy, Ukraine

Сертифікати

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес з необмеженими можливостями від інтернет провайдера GigaTrans! Ми розуміємо Ваші потреби і закриваємо їх швидким підключенням і сучасними телеком рішеннями. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать високошвидкісний Інтернет в офісі, торговому і технічному майданчику, виробництві, а також складі вашої організації.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти можуть створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру за допомогою фахівців GigaTrans. Надійні канали передачі даних дозволяють об'єднати різні підрозділи або філії компанії-замовника (незалежно від їх кількості).

SD-WAN as a service

Новий інструмент для цифрової трансформації бізнесу. Працюйте з максимальною ефективністю завдяки безпечному і надійному рішенню SD-WAN.

Захист від DDoS-атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від GigaTrans можуть скористатися захистом від DDoS-атак. Цей сервіс захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу

Захистіть інформацію Вашого бізнесу, завдяки використанню Захисту інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) від телеком-оператора GigaTrans

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до мережі Інтернет по сучасним оптичним каналам зв'язку - це високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку нададуть можливість використовувати швидкісний Інтернет в головному офісі, філіалах, торгових і технічних майданчиках, а також на виробництві.

Ключові клієнти

Ключовими клієнтами нашої компанії є успішні підприємства, які працюють в різних галузевих напрямках, включаючи основних гравців фінансового ринку, агросектора, сфери послуг, фармацевтичного ринку, промислової галузі та інше.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.