Про компанію

Національний телеком-оператор GigaTrans заснований у 2006 році та входить до групи компаній GIGAGROUP, в якій також присутній комерційний дата-центр GigaCenter, хмарний-оператор GigaCloud і агентство з кібербезпеки GigaSafe.

Компанія працює більш ніж з тисячею клієнтів і має 500 партнерів в Україні та світі. GigaTrans надає послуги з підключення до мережі Інтернет і організації каналів передачі даних для  бізнесу будь-якого масштабу та державних підприємств.

GigaTrans реалізує комплексні IT-рішення під потреби кожного клієнта з можливістю розмістити серверне устаткування в дата-центрі, побудувати хмарну інфраструктуру, захистити бізнес від кіберзагроз та DDoS-атак.

2006
2014
2016
GigaTrans
GigaCenter
GigaCloud

1000

Більше 1000 км власної інфраструктури

ISO/IEC

27001:2013

85

технічних майданчиків

100

До 100 Гбіт/сек

Історія розвитку

Сертифікати

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес із швидкісним інтернетом від телеком-провайдера GigaTrans! Ми розуміємо Ваші потреби і закриваємо їх сучасними IT-рішеннями. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать швидкісний інтернет в офісі, торговому майданчику, виробництві, а також складі вашої організації.

Захист від DDoS-атак

Компанії можуть убезпечити свої дані, скориставшись захистом від DDoS-атак. Цей сервіс захищає від несанкціонованих дій хакерів та гарантує відмовостійкість роботи сервісів.

Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу

Захистіть інформацію Вашого бізнесу, завдяки використанню Захисту інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) від телеком-оператора GigaTrans

SD-WAN as a service

Новий інструмент для цифрової трансформації бізнесу. Працюйте з максимальною ефективністю завдяки безпечному і надійному рішенню.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти можуть створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру за допомогою фахівців GigaTrans. Надійні канали передачі даних дозволяють об'єднати різні підрозділи або філії компанії-замовника (незалежно від їх кількості).

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до мережі Інтернет по сучасним оптичним каналам зв'язку - це високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку нададуть можливість використовувати швидкісний Інтернет в головному офісі, філіалах, торгових і технічних майданчиках, а також на виробництві.

Ключові клієнти

Клієнтами GigaTrans є компанії різних галузей бізнесу: фінансового сектору, державного, IT-сфери, медицини, агросектору, медіа, виробництва та інших.


Написати нам

Від 2 до 500 симв.