Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Інтернет для бізнесу
  • Організація каналу передачі даних для бізнесу
  • Телефонія та віртуальна АТС
  • Захист від DDoS-атак
  • Міжоператорський бізнес
  • Будівництво ВОЛЗ
  • SD-WAN

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес з необмеженими можливостями від інтернет провайдера GigaTrans! Ми розуміємо Ваші потреби і закриваємо їх швидким підключенням і сучасними телеком рішеннями. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать високошвидкісний Інтернет в офісі, торговому і технічному майданчику, виробництві, а також складі вашої організації.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти можуть створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру за допомогою фахівців GigaTrans. Надійні канали передачі даних дозволяють об'єднати різні підрозділи або філії компанії-замовника (незалежно від їх кількості).

Телефонія та віртуальна АТС

IP-телефонія для бізнесу - технологія, яка об'єднує в собі переваги телефонії та мережі Інтернет. Вона продовжує витісняти аналогічні сервіси, завдяки легкості розгортання інфраструктури, низькій вартості і одночасно високій якості зв'язку.

Захист від DDoS-атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від компанії GigaTrans також можуть скористатися сервісом DDoS захист. Цей сервіс захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з інтернет-провайдерами та телеком операторами по всій Україні.

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до мережі Інтернет по сучасним оптичним каналам зв'язку - це високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку нададуть можливість використовувати швидкісний Інтернет в головному офісі, філіалах, торгових і технічних майданчиках, а також на виробництві.

SD-WAN

Новий інструмент для цифрової трансформації бізнесу. Працюйте з максимальною ефективністю завдяки безпечному і надійному рішенню SD-WAN.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.