Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Інтернет для бізнесу
  • Організація каналу передачі даних для бізнесу
  • IT аутсорсинг
  • Телефонія та віртуальна АТС
  • Захист від DDoS-атак
  • Міжоператорський бізнес
  • Будівництво ВОЛЗ

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес з необмеженими можливостями від інтернет провайдера GigaTrans! Ми розуміємо Ваші потреби і закриваємо їх швидким підключенням і сучасними телеком рішеннями. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать високошвидкісний Інтернет в офісі, торговому і технічному майданчику, виробництві, а також складі вашої організації.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти мають можливість створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру із допомогою фахівців GigaTrans. Така мережа доступна для об'єднання різних підрозділів або філій компанії клієнта (незалежно від їх кількості).

IT аутсорсинг

Правильно налаштоване обладнання надає можливість максимального використання всіх ресурсів Інтернет з'єднання.

Телефонія та віртуальна АТС

IP-телефонія - технологія, яка об'єднує в собі переваги телефонії та мережі Інтернет. Вона продовжує витісняти аналогічні сервіси, завдяки легкості розгортання інфраструктури, низькій вартості і одночасно високій якості зв'язку. IP-телефонія від GigaTrans – те, що потрібно вашому бізнесу!

Захист від DDoS-атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від компанії GigaTrans також можуть скористатися захистом від різних видів DDoS-атак. Дана послуга захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з інтернет-провайдерами та телеком операторами по всій Україні.

Будівництво ВОЛЗ

Підключення офісу до мережі Інтернет за допомогою сучасних оптичних каналів зв'язку - це високонадійний та високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.