Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Інтернет для Вашого бізнесу
  • Організація каналу передачі даних для бізнесу
  • Будівництво ВОЛЗ
  • Захист від DDoS-атак
  • Телефонія та віртуальна АТС
  • IT аутсорсинг
  • Міжоператорський бізнес

Інтернет для Вашого бізнесу

Компанія GigaTrans підключить офіси, склади, магазини, серверні і технічні майданчики Вашої організації до мережі Інтернет, використовуючи волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ).

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти мають можливість створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру із допомогою фахівців GigaTrans. Така мережа доступна для об'єднання різних підрозділів або філій компанії клієнта (незалежно від їх кількості).

Будівництво ВОЛЗ

Підключення офісу до мережі Інтернет за допомогою сучасних оптичних каналів зв'язку - це високонадійний та високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації.

Захист від DDoS-атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від компанії GigaTrans також можуть скористатися захистом від різних видів DDoS-атак. Дана послуга захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

Телефонія та віртуальна АТС

IP-телефонія - технологія, яка об'єднує в собі переваги телефонії та мережі Інтернет. Вона продовжує витісняти аналогічні сервіси, завдяки легкості розгортання інфраструктури, низькій вартості і одночасно високій якості зв'язку.

IT аутсорсинг

Правильно налаштоване обладнання надає можливість максимального використання всіх ресурсів Інтернет з'єднання.

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з інтернет-провайдерами та телеком операторами по всій Україні.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.