Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Підключення до інтернету
  • Організація каналу передачі даних
  • Будівництво ВОЛЗ
  • Захист від DDoS атак
  • IT аутсорсинг
  • Міжоператорський бізнес

Підключення до інтернету

Компанія GigaTrans підключить офіси, склади, магазини, серверні і технічні майданчики Вашої організації до мережі Інтернет, використовуючи волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ).

Організація каналу передачі даних

Всі клієнти мають можливість створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру з допомогу фахівців GigaTrans. Така мережа доступна для об'єднання різних підрозділів або філій компанії клієнта (незалежно від їх кількості).

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до Інтернету за допомогою сучасних оптичних каналів зв'язку - це високонадійний та високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації.

Захист від DDoS атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від компанії GigaTrans також можуть скористатися захистом від різних видів DDoS-атак. Дана послуга захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

IT аутсорсинг

Правильно налаштоване обладнання надає можливість максимального використання всіх ресурсів Інтернет з'єднання.

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з інтернет-провайдерами та телеком операторами по всій Україні.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.