Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Інтернет для бізнесу
  • Захист від DDoS-атак
  • Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу
  • SD-WAN as a service
  • Організація каналу передачі даних для бізнесу
  • Будівництво ВОЛЗ
  • Міжоператорський бізнес

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес із швидкісним інтернетом від телеком-провайдера GigaTrans! Спеціалісти GigaTrans нададуть доступ до Інтернету вашому бізнесу навіть за умов відсутності електрики. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать швидкісний інтернет в офісі, торговому майданчику, виробництві, а також складі вашої організації за будь-яких умов.

Захист від DDoS-атак

Компанії можуть убезпечити свої дані, скориставшись захистом від DDoS-атак. Цей сервіс захищає від несанкціонованих дій хакерів та гарантує відмовостійкість роботи сервісів.

Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу

Захистіть інформацію Вашого бізнесу, завдяки використанню Захисту інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) від телеком-оператора GigaTrans

SD-WAN as a service

Новий інструмент для цифрової трансформації бізнесу. Працюйте з максимальною ефективністю завдяки безпечному і надійному рішенню.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Створюйте внутрішню комунікаційну IT-інфраструктуру за допомогою фахівців GigaTrans. Надійні канали передачі даних об'єднають підрозділи, філії, склади компанії в локальну мережу незалежно від їхньої кількості.

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до мережі інтернет сучасними оптичними каналами зв'язку — це високошвидкісний спосіб отримання і передачі інформації. Наші волоконно-оптичні лінії забезпечать швидкісний інтернет в головному офісі, філіалах, торгових і технічних майданчиках, а також на виробництві.

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 інтернет-провайдерами та телеком-операторами в Україні та світі. Дане партнерство та присутність в українських та міжнародній точках обміну трафіком дозволяє нам підключати клієнтів практично у будь-якій точці світу.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.