Послуги компанії

Компанія GigaTrans надає такі основні телеком послуги як підключення до мережі Інтернет корпоративних клієнтів, надання каналів передачі даних, організація мережі з допомогою будівництва ВОЛЗ, а також ряд інших додаткових послуг.
  • Інтернет для бізнесу
  • Організація каналу передачі даних для бізнесу
  • SD-WAN as a service
  • Захист від DDoS-атак
  • Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу
  • Міжоператорський бізнес
  • Будівництво ВОЛЗ

Інтернет для бізнесу

Розвивайте свій бізнес з необмеженими можливостями від інтернет провайдера GigaTrans! Ми розуміємо Ваші потреби і закриваємо їх швидким підключенням і сучасними телеком рішеннями. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку забезпечать високошвидкісний Інтернет в офісі, торговому і технічному майданчику, виробництві, а також складі вашої організації.

Організація каналу передачі даних для бізнесу

Всі клієнти можуть створити свою внутрішню комунікаційну інфраструктуру за допомогою фахівців GigaTrans. Надійні канали передачі даних дозволяють об'єднати різні підрозділи або філії компанії-замовника (незалежно від їх кількості).

SD-WAN as a service

Новий інструмент для цифрової трансформації бізнесу. Працюйте з максимальною ефективністю завдяки безпечному і надійному рішенню SD-WAN.

Захист від DDoS-атак

Всі клієнти, які користуються послугами підключення до мережі Інтернет від GigaTrans можуть скористатися захистом від DDoS-атак. Цей сервіс захищає наших клієнтів від несанкціонованого доступу до їх комерційних даних.

Захист інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) для бізнесу

Захистіть інформацію Вашого бізнесу, завдяки використанню Захисту інтернет-доступу нового покоління (Next Generation) від телеком-оператора GigaTrans

Міжоператорський бізнес

Ми співпрацюємо з інтернет-провайдерами та телеком операторами по всій Україні.

Будівництво ВОЛЗ

Підключення до мережі Інтернет по сучасним оптичним каналам зв'язку - це високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації. Наші волоконно-оптичні лінії зв'язку нададуть можливість використовувати швидкісний Інтернет в головному офісі, філіалах, торгових і технічних майданчиках, а також на виробництві.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.