Галузеві рішення

 • Забудовникам
 • Державний сектор
 • Iндустрія IT
 • Медіабізнес
 • Рiтейл
 • Агробізнес
 • Онлайн
 • HoReCa
 • Виробникам
 • Фінансовим структурам
 • Сектор послуг
 • Медицина

Забудовникам

Будівництво будь-якого житлового комплексу бере свій початок з «пустиря», де ще не прокладено комунікації. Пріоритетом для будь-якого забудовника є формування ефективного каналу комунікації з майбутніми клієнтами.

Державний сектор

Глобалізаційні процеси і зміни в сфері законодавства в першу чергу відображаються на державному секторі. Захист стратегічно важливої інформації і безперебійність роботи всіх сервісів - ключове завдання держави.

Iндустрія IT

Український IT-бізнес тісно пов'язаний зі співпрацею з міжнародними замовниками, а внутрішня структура компаній досить розгалужена в географічному плані. Головне завдання власників такого бізнесу полягає в з'єднанні всіх офісів якісними каналами комунікації, особливо якщо частина з них знаходиться за кордоном.

Медіабізнес

Якість передачі сигналу, точність зображення, коректність відтворення звукового сигналу - всі ці параметри роботи теле- і радіокомпаній залежать від надійного каналу передачі даних, який за своїми характеристиками дозволяє точно і швидко передавати великі обсяги інформації.

Рiтейл

Організація роботи складу, координація поставок, автоматизовані системи роботи з клієнтською базою та оплати - всі ці процеси потребують швидкої обробці, так як є базою ритейл-індустрії.

Агробізнес

Функціонування сучасного агробізнесу не обмежується роботою в полі, адже технології йдуть вперед і системи онлайн моніторингу та звіти з дронів вимагають швидкої обробки для прийняття своєчасних і ефективних управлінських рішень.

Онлайн

Головним пріоритетом онлайн-бізнесу є безперебійна робота ресурсу, адже від цього безпосередньо залежить прибутковість компанії. Навіть хвилинні простої системи, за допомогою якої клієнти здійснюють замовлення здатні спричинити за собою мільйонні збитки.

HoReCa

Для підприємств сфери громадського харчування одним з ключових параметрів високого сервісу є безперебійний і швидкий доступ до мережі Інтернет для клієнтів і гостей, в незалежності від рівня закладу.

Виробникам

Автоматизовані системи управління виробництвом, точні обчислення, програми моніторингу та спостереження - повний спектр програмного забезпечення роботи виробництва вимагає підтримки телеком-індустрії.

Фінансовим структурам

Надійність, безпека і висока швидкість передачі інформації - обов'язкові параметри роботи банків, страхових компаній та інших фінансових організацій.

Сектор послуг

Якість послуг багато в чому визначається швидкістю сервісу та обробки інформації. Сервіси сфери обслуговування завжди повинні бути доступні для клієнта, адже навіть хвилинні простої здатні спричинити за собою великі збитки.

Медицина

Медицина - одна з найважливіших галузей в житті кожної людини, яка активно використовує технологічні інновації з метою розвитку. Кожен день в мережі поліклінік, медичних центрів і лабораторій обробляються і передаються великі обсяги інформації про дані пацієнтів, їх контактна інформація, результати досліджень.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.