Kernel
— провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки

Проєкт

Побудова відмовостійкої IT-інфраструктури клієнта

Рішення

Компанія GigaTrans поєднала IT-інфраструктуру клієнта, яка була розміщена в хмарі надійними каналами передачі даних з головним офісом клієнта. З метою отримання більш високого рівня захисту інформації, канали передачі даних були замінені на темну оптику.  Це дозволило клієнту встановлювати індивідуальну швидкість обміну даними в залежності від потреб, а також надало захист від виникнення перебоїв на каналі L2. Крім телекомунікаційної інфраструктури клієнт також користується послугами хмарного сервісу, завдяки нашому партнеру GigaCloud.

Керівник служби підтримки користувачів та ІТ-інфраструктури Kernel Вадим Литвинов

"Для вирішення задач ми співпрацюємо з багатьма українськими провайдерами ІТ-послуг, зокрема, орендуємо канали зв’язку та хмарні ресурси в нашого партнера GIGAGROUP. У 2018 р. разом з інженерами GigaCloud ми побудували резервний майданчик для стратегічно важливих бізнес-додатків компанії. Співпраця з такими партнерами дозволяє команді департаменту інформаційних технологій Kernel успішно вирішувати складні задачі".

Написати нам

Від 2 до 500 симв.