Замовити послугу SD-WAN as a service

sd-wan sd-wan 1 sd-wan 2 sd-wan 3

Що таке SD-WAN?

Технологія SD-WAN - це новий автоматизований підхід до підключення філій компанії в єдину мережу. Цей сервіс поєднує в собі різні переваги для клієнта. В першу чергу завдяки тому, що SD-WAN надає можливість побудувати захищений і керований канал передачі даних, відмовившись від дорогих аналогів зв'язку.

SD-WAN надає значні переваги для бізнесу:

  • централізоване управління мережею клієнта;
  • автоматичний вибір каналу передачі даних, оптимального для конкретного сервісу;
  • єдина політика безпеки;
  • висока швидкість розгортання та налаштування.

Які можливості ви отримуєте з SD-WAN від GigaTrans?  

sd-wan 4

Висока продуктивність

Інтелектуальний розподіл трафіку в залежності від навантаження
sd-wan 5

Легке масштабування

Можливість розгортання мережі без виїзду фахівця.
sd-wan 6

Віддалене управління мережею

Адміністратору не потрібно знаходитись у віддаленому офісі. 


SD-WAN - новий інструмент для бізнесу


Прийняття рішення про перехід на SD-WAN має безліч переваг для бізнесу в Україні і не тільки. Так, завдяки сервісній моделі ви зможете здійснювати більш ефективний обмін трафіком компанії. Також введення будь-якої нової технології пов'язано з значними витратами, як матеріальними, так і фізичними. Але SD-WAN більш цікава в плані того, що капітальні витрати можна перевести в операційні.

Важливо зауважити, що функціональні характеристики сервісної моделі дозволяють отримувати повне централізоване управління корпоративною мережею через контролер SD-WAN. При цьому ваш системний адміністратор не повинен фізично знаходитись у віддаленому офісі.

Виконавши установку контролера SD-WAN в дата-центрі (або хмарному сервісі), а також всі необхідні налаштування, подальше розширення корпоративної мережі та її обслуговування не вимагає значних зусиль.

Отримати консультацію щодо підключення сервісу SD-WAN ви можете за тел. 044 591 18 18 або надіславши заявку з сайту.


Як працює підключення через SD-WAN?Для кого підійде сервісна модель SD-WAN?

По-перше, технологія SD-WAN підійде для компаній, які мають високі вимоги до надійності трафіку, а також для організацій зі складною та розгалуженою мережею філій і офісів. 

По-друге, SD-WAN (Software Defined) - це вигідне рішення для бізнесу, якому характерне управління територіально-розподіленою мережею, в тому числі компанії, що працюють у віддалених локаціях.

Таке розширення підходить для компаній, що мають складну і розгалужену мережу філій і офісів. Встановивши контролер SD-WAN в дата-центрі (або в хмарі) і налаштувавши його один раз - розширення філіальної мережі та її експлуатація стають легкою справою.

Отримати індивідуальну консультацію спеціаліста

Замовити послугу

За довідками звертайтеся info@gigatrans.ua

Наші партнери

Написати нам

Від 2 до 500 симв.