Замовити послугу Організація каналу передачі даних для бізнесу

Переваги каналу передачі даних від GigaTrans:

канали передачі даних

Висока швидкість передачі інформації

Незалежно від відстані та об'єму передачі інформації.
канали передачі даних 1

Інформація захищена від несанкціонованого доступу

Надійна фізична оболонка не дає можливості стороннього доступу.
канали передачі даних 2

Несприйнятливість до електромагнітних наведень

Наші канали передачі даних захищені додатковим шаром.
канали передачі даних 3

Стійкість до агресивних середовищ

В тому числі до кислот, підвищених температур та фізичних пошкоджень.
канали передачі даних 4

Гнучкість оптичних волокон

Можливість прокласти виділений канал зв'язку в будь-якій місцевості.
канали передачі даних 5

Прокладка кабелю виконується на великі відстані

Ми здійснюємо прокладку локальної мережі незалежно від кілометражу.
канали передачі даних 6
GigaTrans- "низький" старт сучасного бізнесу
Наша компанія, як один з провідних операторів зв'язку України, надає своїм клієнтам повний спектр послуг з побудови захищених корпоративних мереж. Наші замовники можуть повністю концентрувати свою увагу на бізнесі, не відволікаючись на технічні аспекти.

Для кого підійде послуга побудови корпоративної мережі?

Послуга цифрового каналу передачі даних буде цікава компаніям, локальна мережа яких має досить розгалужену структуру, що складається з різних відділень або офісів.

Завдяки можливості прокладки кабелю на великі відстані, виділений канал передачі даних (L2 OSI / ISO, vlan) дозволить вам з'єднати офіси, промислові майданчики, торгові точки і інші бізнес-одиниці на території нашої країни і за її межами в локальну мережу компанії без необхідності виходу в інтернет.

Чому варто вибрати послугу організації каналів зв'язку від GigaTrans? 

Телеком-оператор GigaTrans вже більше 13-ти років функціонує на телеком-ринку, надаючи послуги високошвидкісного інтернету і організації каналів зв'язку для корпоративних клієнтів.

Сервіс оренда каналів зв'язку надасть вам гарантію надійного і захищеного обміну інформацією для всіх корпоративних сервісів компанії, а також можливість здійснення повного контролю за її функціонуванням.

Наші IT-фахівці гарантують оперативне виконання поставленого технічного завдання замовника, адже прокладка локальної мережі клієнта займає не більше 2-3 днів. Ми завжди враховуємо особливості вашого бізнесу і виходимо з потреб клієнта, реалізуючи наші проекти.

Замовити побудову корпоративної мережі від наших технічних фахівців ви можете, зателефонувавши за тел. 044 591 18 18 або написавши нам на пошту info@gigatrans.ua.

Наші канали передачі даних забезпечують мінімальну затримку між офісами

по Україні10 мс
Україна - Варшава15 мс
Україна - Рига35 мс
Україна - Франкфурт35 мс

Наша команда виконує побудову корпоративної мережі замовника на основі власної оптоволоконної мережі. В якості магістральної мережі виступає інфраструктура GigaTrans (дротяні лінії зв'язку), яка має найбільше покриття в Україні та власні міжнародні канали передачі даних. Завдання ваших IТ-фахівців залишається тільки в налаштуванні телеком-сервісів, які будуть проходити через цю мережу (інтернет, телефонія і т.д.). А весь процес організації мережі в офісі, включаючи продумування логістики та обговорення всіх технічних деталей ми повністю беремо на себе.

Кожен етап створення корпоративної мережі замовника виконується висококваліфікованими IT-фахівцями, а надійність та якість нашого сервісу підтверджено міжнародними сертифікатами (такими як ISO 27001).

Ми як телеком-оператор несемо відповідальність за безперервність функціонування мережі передачі даних кожного клієнта. Так, технічні фахівці здійснюють безперервний моніторинг за роботою ключових вузлів мережі замовника, використовуючи при цьому спеціалізоване і надійне обладнання від світових виробників. Завдяки цьому, послуга оренда каналів зв'язку від нашої команди гарантує вашому бізнесу цілодобовий і захищений обмін важливими даними.

Головна перевага даного сервісу в тому, що корпоративна мережа передачі даних (в тому числі захищені канали зв'язку) дозволяє організувати швидкий доступ до ваших ресурсів, які знаходяться в дата-центрах Європи і України (віддалений робочий стіл, файловий поштовий сервер, хмарні сервіси).

Приклад розгалуження корпоративної мережі

Головний офіс

Харків

Дата-центр

Франкфурт

Офіс №3

Дніпро

Логістичний центр

Одеса

Коллентр

Херсон

Роздрібна мережа

Львів

Офіс №2

Тернопіль

Виробниче

підприємство

Харків

Отримати індивідуальну консультацію спеціаліста

Замовити послугу
За довідками звертайтеся info@gigatrans.ua

Наші партнери

Завдяки надійній співпраці з провайдерами та телеком-операторами України і Європи, наша команда здійснює побудову мережі в офісі клієнта оперативно і надійно. У портфелі компаній вже більше 300 реалізованих проектів замовників з різних сфер бізнесу: фінансової, рітейлу, медицини, онлайн-бізнесу, сфери забудовників та інших. Тому, послуга створення корпоративної мережі допоможе знизити витрати на експлуатацію вашої IT-інфраструктури, а також надасть гарантію якості зв'язку та безперебійності її роботи.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.