Галузеві рішення

 • Забудовникам
 • Державний сектор
 • Iндустрія IT
 • Медіабізнес
 • Рiтейл
 • Агробізнес
 • Онлайн
 • HoReCa
 • Виробникам
 • Фінансовим структурам
 • Сектор послуг
 • Медицина

Забудовникам

Компанія GigaTrans надає широкий спектр послуг з організації передачі даних для забудовників в залежності від специфіки, розміру та розташування об’єкта забудови. Великі бізнес-центри, виробництво, фінансова структура чи заклад харчування – будь-який ваш проект команда GigaTrans під’єднає до швидкого та надійного Інтернет-каналу.

Державний сектор

Глобалізаційні процеси і підвищення міжнародних стандартів ведення і збереження документообігу в першу чергу відображаються на державному секторі і організаціях, які його формують - міністерства, інститути та інші державні організації потребують захищених і швидких каналів передачі даних. GigaTrans готовий стати надійною підтримкою економіки країни, що розвивається.

Iндустрія IT

IT-індустрія – це сектор, що найбільш динамічно розвивається і демонструє стрімкі темпи розвитку в усьому світі, зокрема, завдяки технологіям, які дозволяють швидко обробляти і передавати великі обсяги інформації. Швидкісний Інтернет, канали передачі даних, ВОЛЗ - всі ці послуги від GigaTrans в розпорядженні IT-компаній, націлених на успіх і бізнес-ріст.

Медіабізнес

Якість передачі сигналу, прямий ефір, точність зображення, коректність відтворення звукового сигналу - всі ці параметри роботи теле- і радіокомпаній залежать від надійного каналу передачі даних, який за своїми характеристиками дозволяє точно і швидко передавати великі потоки інформації. GigaTrans вже багато років є надійним партнером вітчизняного медіа бізнесу і прагне розширювати ряди своїх клієнтів в цій галузі.

Рiтейл

Організація роботи складу, координація поставок, автоматизовані системи роботи з клієнтською базою та програми лояльності, фіксування руху товарів і їх оплати - всі ці процеси потребують швидкої обробки, оскільки є базовими у ритейл індустрії. Всі послуги GigaTrans спрямовані на те, щоб ваші бізнес-процеси були безперебійним, швидкими та дієвими.

Агробізнес

Функціонування сучасного агробізнесу не обмежується роботою в полі, адже технології йдуть вперед і системи онлайн моніторингу та звіти з дронів вимагають швидкої обробки для прийняття своєчасних і ефективних управлінських рішень. Фахівці GigaTrans допоможуть підібрати оптимальний спектр послуг для підтримки роботи офісу і забезпечити взаємодію всіх підрозділів компанії.

Онлайн

Головним пріоритетом онлайн-бізнесу є безперебійна робота ресурсу, адже від цього безпосередньо залежить прибутковість компанії. Навіть хвилинні простої системи, за допомогою якої клієнти здійснюють замовлення здатні спричинити за собою мільйонні збитки. З метою забезпечення надійної роботи онлайн-бізнесу компанія GigaTrans пропонує клієнтам послугу високошвидкісного доступу до мережі Інтернет, а також надійний захист каналів передачі інформації, завдяки використанню темного волокна.

HoReCa

Для закладів харчування одним з ключових параметрів високого сервісу є зручний та швидкий доступ до мережі Інтернет для клієнтів та гостей, незалежно від того чи це фаст-фуд чи ресторан з високою кухнею. Фахівці GigaTrans подбають аби ваші клієнти були задоволені та забезпечать швидкісний доступ через Wi-Fi навіть при великій кількості одночасних підключень до мережі Інтернет.

Виробникам

Автоматизовані системи управління виробництвом і підприємством, точні обчислення, програми моніторингу та спостереження - весь арсенал сучасного програмного забезпечення роботи виробництва вимагає потужної підтримки телеком індустрії. GigaTrans як провідний гравець ринку співпрацює з лідерами вітчизняного виробництва з надання послуг Інтернет зв'язку і каналів передачі даних.

Фінансовим структурам

Надійність, безпека і висока швидкість передачі інформації - обов'язкові параметри роботи банків, страхових компаній та інших фінансових організацій. Завдяки таким послугам від GigaTrans як оренда темного волокна, захист від DDoS-атак, КСЗІ банк може підтвердити свою репутацію, а клієнт отримати належний рівень сервісу.

Сектор послуг

Якість послуг визначається швидкістю сервісу та обробки інформації. Залежно від потреб вашого бізнесу фахівці GigaTrans підберуть найбільш відповідний канал передачі даних, який дозволить забезпечити і гарантувати високі стандарти роботи вашого підприємства.

Медицина

Точність, надійність, професіоналізм - параметри обов'язкові як для фармацевтичної сфери безпосередньо, так і для бізнес-процесів, які її супроводжують. Компанія GigaTrans керується цими ж принципами у своїй роботі, тому сміливо береться за такі відповідальні проекти та надає всі умови для швидкої і надійної передачі інформації для медичних установ і лабораторій.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.