Галузеві рішення

 • Забудовникам
 • Державний сектор
 • Iндустрія IT
 • Медіабізнес
 • Телеком-послуги для ритейлу
 • Агробізнес
 • Телеком-послуги для онлайн-бізнесу
 • Телеком-послуги для HoReCa
 • Виробникам
 • Фінансовим структурам
 • Сектор послуг
 • Телеком-послуги для медицини

Забудовникам

Будівництво будь-якого бізнес-центру, житлового комплексу або торгово-розважального центру — складний та довгий процес, в якому велику роль відіграє ефективний канал комунікації з майбутніми клієнтами та орендодавцями. А часом об'єкти будуються на місці «пустелі», де ще не прокладено жодних комунікацій.

Державний сектор

Процеси цифровізації та зміни в законодавстві, в першу чергу, відображаються на державному секторі. Захист стратегічно важливої інформації і безперебійність роботи сервісів — ключове завдання органів державної влади.

Iндустрія IT

Український IT-бізнес тісно пов'язаний зі співпрацею з міжнародними замовниками, а внутрішня структура компаній досить розгалужена. Головне завдання власників такого бізнесу — об'єднання всіх офісів якісними каналами комунікації, як в межах України, так і за кордоном.

Медіабізнес

Якість передачі сигналу, точність зображення, коректність відтворення звукової доріжки — основа роботи медіа-сфери. Всі ці параметри залежать від надійного каналу передачі даних, який дозволяє точно і швидко передавати великі обсяги інформації.

Телеком-послуги для ритейлу

Організація роботи складу, координація поставок, автоматизовані системи роботи з клієнтською базою — всі ці процеси потребують швидкої обробки, так як є основною ритейл-індустрії.

Агробізнес

Функціонування сучасного агробізнесу давно вийшло за межі “роботи в полі”. Агросектор сьогодні — це автоматизація процесів, системи онлайн моніторингу, безпілотне управління технікою та зберігання великих масивів даних. Дані процеси вимагають швидкої обробки для прийняття своєчасних і ефективних управлінських рішень.

Телеком-послуги для онлайн-бізнесу

Головним пріоритетом онлайн-бізнесу є безперебійна робота ресурсу, адже від цього залежить прибутковість компанії. Навіть хвилинні простої системи, за допомогою якої клієнти здійснюють замовлення здатні принести мільйонні збитки.

Телеком-послуги для HoReCa

Для підприємств сфери готельно-ресторанного бізнесу ключовим параметром роботи є безперебійний і швидкий доступ до мережі Інтернет для клієнтів і гостей.

Виробникам

Автоматизовані системи управління виробництвом, точні обчислення, програми моніторингу та спостереження — важливі складові сфери виробництва. А тому повний спектр програмного забезпечення роботи даної галузі вимагає підтримки телеком-індустрії.

Фінансовим структурам

Надійність, безпека і висока швидкість передачі інформації — обов'язкові параметри роботи банків, страхових компаній та інших фінансових організацій.

Сектор послуг

Якість послуг багато в чому визначається швидкістю обробки інформації та стабільністю роботи віддалених точок. Онлайн-сервіси сфери обслуговування завжди повинні бути доступні для клієнта, адже навіть хвилинні простої здатні спричинити великі збитки.

Телеком-послуги для медицини

Медицина — одна з найважливіших галузей в житті кожної людини, яка активно використовує технологічні інновації з метою розвитку. Кожен день в мережі поліклінік, медичних центрів і лабораторій обробляються і передаються великі обсяги інформації про дані пацієнтів, їх контактна інформація та результати досліджень.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.