Замовити послугу Будівництво ВОЛЗ

Будівництво волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ)

Для надання телекомунікаційних корпоративних послуг високої якості ми використовуємо волоконно-оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ) як для опорної мережі передачі даних, так і для підключення послуг в підрозділах клієнта.

Це дозволяє надати канали передачі даних практично будь-якої пропускної здатності, а також забезпечує якісне та швидке функціонування будь-яких ІТ-сервісів критичних до таких параметрів як: затримка трафіку, стабільність швидкості каналів і т.д. (телефонія, відео, функціонування «віддалених» сервісів і ін.)

Переваги сервісу будівництво ВОЛЗ від GigaTrans

Компанія GigaTrans надає можливість створити Вашу власну мережу передачі даних - з'єднати центральний офіс, підрозділи, дата-центр, магазин, логістичний комплекс, використовуючи при цьому надійні волоконно-оптичні лінії зв'язку.

У нашій компанії є власна будівельна бригада, яка виконує абсолютно всі етапи в процесі прокладки і монтажу волоконно-оптичних ліній зв'язку. Таким чином, прокладка ВОЛЗ і оренда оптичних волокон здійснюється без використання будь-яких операторських транзитних пристроїв GigaTrans і третіх осіб. Ви отримуєте максимально швидку і безпечну мережу, яку адмініструє Ваша ІТ-служба, а наша служба підтримки відповідає за фізичну безпеку мережі.

Також кожен клієнт має можливість замовити послугу побудова ВОЛЗ за допомогою «темної оптики». Такий сервіс надасть вашій компанії не тільки максимальну швидкість передачі інформації, але і гарантію захисту стратегічно важливих даних.

Головні переваги прокладки ліній зв'язку від GigaTrans:

  • ми беремо на себе повний цикл робіт з прокладання та монтажу ліній зв'язку;
  • моніторинг мережі клієнта 24/7;
  • оперативне усунення будь-яких неполадок мережі, завдяки власній будівельній бригаді;
  • повне документальне оформлення кожної траси замовника при будівництві ВОЛЗ.

Основні етапи прокладки оптичного кабелю

Прокладка оптоволокна - трудомісткий процес, який включає в себе безліч етапів. Фахівці нашої компанії виконують повний цикл по будівництву кабельних споруд, підключення клієнтів, а також всі регламентні і ремонтні роботи. Ми здійснюємо проектування мережі замовника, тестування систем колективного доступу та волоконно-оптичних ліній зв'язку, монтаж волоконно-оптичного кабелю, а також закриваємо всі питання в процесі отримання дозвільної документації.

Підписаннволоконно оптичні лінії зв'язкуволоконно оптичні лінії зв'язку 1волоконно оптичні лінії зв'язку 2
волоконно оптичні лінії зв'язку 3волоконно оптичні лінії зв'язку 4волоконно оптичні лінії зв'язку 5
волоконно оптичні лінії зв'язку 6волоконно оптичні лінії зв'язку 7волоконно оптичні лінії зв'язку 8
волоконно оптичні лінії зв'язку 9волоконно оптичні лінії зв'язку 10волоконно оптичні лінії зв'язку 11
волоконно оптичні лінії зв'язку 12волоконно оптичні лінії зв'язку 13волоконно оптичні лінії зв'язку 14

Співставлення технічного завдання

Погодження проекту мережі по прокладці волоконно-оптичного кабелю

Погодження робіт з зовнішніми та  внутрішніми контрагентами


Підписання документів 

Будівництво ліній зв'язку та здання в експлуатацію

1
2
3
4
5

Проектування та монтаж ВОЛЗ 

Якщо Ваш бізнес пов'язаний з тісною взаємодією торгових точок і промислових майданчиків, то наша технічна команда візьме на себе проектування маршрутів з'єднання точок з використанням активного і пасивного устаткування, узгодження кожного етапу будівництва з зовнішніми організаціями та проведе комплекс з прокладання волоконно-оптичних ліній зв'язку та підключення всіх Ваших кінцевих пристроїв.

Ціна монтажу ВОЛЗ

Монтаж оптоволокна є досить складним і трудомістким процесом, тому ціна сервісу залежить від багатьох факторів. Кожен проект вимагає індивідуального підходу і прорахунку, відповідно до ТЗ клієнта. У розрахунку вартості прокладки оптоволокна враховуються: масштабність проекту, вартість матеріалів та необхідного обладнання, монтажних робіт. Але основним фактором, який впливає на ціну прокладки оптичного кабелю є погонний метр.

Отримати індивідуальну консультацію спеціаліста

Замовити послугу
За довідками звертайтеся info@gigatrans.ua

Наші партнери

Завдяки співпраці з інтернет-провайдерами та телеком-операторами України і Європи, наша команда здійснює побудову волоконно-оптичних мереж оперативно і надійно. У портфелі компаній вже більше 300 реалізованих проектів замовників з різних сфер бізнесу: фінансової, рітейлу, медицини, онлайн-бізнесу, сфери забудовників та інших.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.