Замовити послугу Будівництво ВОЛЗ

Будівництво мережі за допомогою ВОЛЗ

Для надання телекомунікаційних корпоративних послуг високої якості ми використовуємо волоконно - оптичні лінії зв'язку (ВОЛЗ) як для основної мережі, так і для підключення послуг в підрозділах клієнта.

Це дозволяє надати канали зв'язку практично будь-якої пропускної можливості, а також забезпечити якісну та швидку роботу усіх ІТ-сервісів, критичними параметрами для яких є: затримка трафіку, стабільність швидкості каналів і т.д. (телефонія, відео, робота з дистанційними програмами та інше).

Компанія GigaTrans надає Вам можливість з'єднати центральний офіс, підрозділи, дата-центр, магазин, логістичний комплекс за допомогою "темної" оптики. Таким чином ми надаємо в оренду волокна без використання яких-небудь операторських транзитних засобів GigaTrans та третіх сторін. Ви отримуєте максимально швидку та безпечну мережу, яку адмініструє Ваша ІТ-служба, а наші спеціалісти служби підтримки відповідають за фізичну безпеку мережі.

Підписанн
Співставлення технічного завдання
Погодження проекту мережі
Погодження робіт з зовнішніми та  внутрішніми контрагентами

Підписання документів 
Будівництво мережі
1
2
3
4
5

Проектування та будівництво ВОЛЗ 

Якщо Ваш бізнес пов'язаний з тісною взаємодією торгових точок та промислових майданчиків, то наша технічна команда візьме на себе проектування маршрутів з'єднання усіх точок з використанням активного та пасивного обладнання, погодження робіт з зовнішніми організаціями та проведе комплекс будівничих та монтажних робіт по підключенню всіх Ваших кінцевих споживачів.

Отримати індивідуальну консультацію спеціаліста

Замовити послугу
За довідками звертайтеся info@gigatrans.ua

Наші партнери

Підключення офісу до мережі Інтернет за допомогою сучасних оптичних каналів зв'язку - це високонадійний та високошвидкісний спосіб отримання і передачі вашої інформації.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.