Замовити послугу Інтернет для бізнесу


Переваги послуги Інтернет від GigaTrans для бізнесу:

інтернет для бізнесу

Максимальна швидкість

Забезпечуємо до 100 Гбіт/с - обирайте будь-яку зручну швидкість підключення до мережі.
інтернет для бізнесу 1

Сервіс і підтримка 24/7/365

Сертифіковані спеціалісти швидко підключать і допоможуть з вирішенням будь-якого питання цілодобово.
інтернет для бізнесу 2

Гарантія якості

SLA 99,5%. ISO 27001:2013. Атестація комплексної системи захисту інформації (КСЗІ).
інтернет для бізнесу 3

>500+ партнерів

Співпрацюємо практично з усіма провайдерами України для максимального покриття.
інтернет для бізнесу 4

DECIX


Вы отримуєте швидкий доступ до міжнародних сервісів (Amazon, Azure), завдяки включенню в міжнародну точку обміну трафіком
  

інтернет для бізнесу 5

UA-IX і GigaNet


Точки обміну трафіком дозволяють нам проводити підключення клієнта на якісно кращому рівні.
інтернет для бізнесу 6 інтернет для бізнесу 7 інтернет для бізнесу 8 інтернет для бізнесу 9

Кращий інтернет провайдер для юридичних осіб

Забезпечуємо комфортне та легке користування сервісами на швидкості від 1 Мбіт/с до 100 Гбіт/с:

  • Швидке підключення до світових онлайн-ресурсів
  • Передача даних корпоративної мережі з використанням VPN
  • Корпоративний портал для співробітників та партнерів
  • Трансляція корпоративної реклами
  • Відеодзвінки

Підключаємо інтернет в офіс та підбираємо оптимальні параметри

Понад 13 років провайдер GigaTrans присутній на ринку телекомунікацій і надає високошвидкісний інтернет для корпоративних клієнтів. Наша мережа дозволяє налаштувати різну швидкість для світового напрямку і для українського сегмента Інтернет. Наприклад, якщо Ви використовуєте корпоративний інтернет для побудови власної мережі і Ваші підрозділи знаходяться в межах України, то для більшості послуг в рамках такої мережі досить з'єднань всередині UANet, що дозволить оптимізувати витрати на канал зв'язку.

Ми постійно масштабуємо свою мережу - технічні майданчики встановлені в Одесі, Львові, Чернігові та Чернівцях. Наша компанія має сполучення з усіма телекомунікаційними операторами України, провайдерами для юридичних осіб, а також ключовими світовими операторами ринку зв'язку.

Це забезпечує Вам мінімальну затримку при зверненні до світових ресурсів, використання віддаленого робочого столу, спілкуванні з колегами і замовниками через Skype, месенджери і електронну пошту. А також дозволяє нашій команді не тільки оперативно провести інтернет в офіс, але і зробити підключення практично в будь-якій точці світу.

У кожного бізнесу свої потреби і "болі". Тому наші фахівці застосовують індивідуальний підхід для клієнтів, які замовляють послугу Інтернет для організації.

Гарантуємо безпеку послуги Інтернет

інтернет для бізнесу 10

Комплексна система захисту інформації (КСЗІ)

Компанія GigaTrans реалізувала комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) для користувачів, підключених до мережі Інтернет у вигляді апаратно-програмного комплексу, який дозволяє захистити інформацію підприємства від розголошення, витоку даних і несанкціонованого доступу до них.
інтернет для бізнесу 11

Інтернет для бізнесу по стандарту ISO

Рівень інформаційної безпеки наших сервісів відповідає вимогам ISO 27001:2013. Щороку ми підтверджуємо відповідність цим стандартам, завдяки проходженню ресертифікації.


На шляху до стрімкого розвитку успішним компаніям допомагає якісний гігабітний інтернет від сучасного телеком оператора GigaTrans. Нас обрали тому, що переваги очевидні:

  • оперативне підключення до інтернету
  • найкраща якість оптоволоконного інтернету
  • високий рівень відмовостійкості, зафіксований в SLA
  • висока швидкість, незалежно від обсягу трафіку.

Кращий інтернет провайдер для державних установ

Нам довіряють свою інфраструктуру підприємства з жорсткими вимогами до політики конфіденційності в Україні. Адже стандарти, за якими ми працюємо, проходять найсуворіші перевірки на надійність і відповідність державним вимогам до безпеки. Наш інтернет захищений, згідно вимог рішення РНБОУ від 29.12.2016 «Про загрози кібербезпеки держави та невідкладні заходи щодо їх нейтралізації».

Залиште свої контактні дані в формі зворотного зв'язку і дізнайтеся вартість підключення офісу до Інтернету. Завдяки гнучкості рішень та комплексності сервісів, ми зможемо провести інтернет в вашу організацію оперативно і якісно.

Отримати індивідуальну консультацію спеціаліста

Замовити послугу
За довідками звертайтеся info@gigatrans.ua

Наші партнери

Завдяки тісній співпраці з телеком-операторами по всій Україні, ми підключаємо оптоволоконний інтернет до офісу клієнтів з різних сфер. Ми реалізували вже понад 1000 великих проектів, серед яких провідні представники державних установ, фінансової сфери, рітейлу, медіа, агросектора, медицини та інші.

Написати нам

Від 2 до 500 симв.