АГРОМАТ
— українська компанія, що спеціалізується на виробництві керамічної плитки, сантехніки, меблів та освітлювальних приладів.

Проєкт

Надійне з'єднання головного офісу компанії з дата-центром в Європі.

Рішення

Компанія АГРОМАТ орендує два "темних" оптичних канали GigaTrans. Це дозволяє налагодити високошвидкісний зв'язок між двома майданчиками клієнта і дата-центром. До того ж надає можливість розміщувати критично важливі дані в віддаленому ЦОДі, не переживаючи про втрату інформації. Також наш партнер GigaCloud надає клієнту віртуальні хмарні ресурси і набір сервісів hybrid cloud (в тому числі і хостинг сайтів). Таким чином клієнт отримує оптимальне безпечне рішення, де всі системи об'єднані в рамках єдиного периметра.

Директор по IT та інноваціям компанії АГРОМАТ Віталій Світельський:

"В компанії вирішили не купувати обладнання, а знайти партнера оператора хмарних рішень. Шукали серед багатьох компаній на ринку, як українських, так і європейських. В результаті ми обрали хмарний оператор GigaCloud. У тому числі завдяки тому, що до групи входить також телеком -провайдер GigaTrans. Для нас це було ідеальне рішення: отримувати кілька сервісів від одного підрядника, в рамках одного контракту і від одного менеджменту. "

Написати нам

Від 2 до 500 симв.