Міжоператорський бізнес
Співпрацюємо з телеком-операторами по всій Україні
Телеком-оператор GigaTrans співпрацює з більш ніж 500 телеком-операторами і інтернет-провайдерами в Україні та світі.
Ми постійно масштабуємо нашу мережу. Сьогодні по всій Україні встановлено більш ніж 115 технічних майданчиків GigaTrans. Також ми присутні у найбільшій українській точці обміну трафіком UA-IX, GigaNet та міжнародній DECIX. Це дає нашій команді можливість підключати клієнтів і партнерів в будь-якому місті, регіоні та навіть географічно віддалених районах.
Завдяки тісній взаємодії з телеком-операторами України та світу, наша команда успішно реалізувала бізнес-кейси клієнтів, серед яких провідні гравці фінансової сфери, ритейлу, компанії сектора послуг, сфери забудовників, мережі роздрібної торгівлі, сфери медицини та інші.
Співпраця з телеком-операторами та інтернет-провайдерами здійснюється у напрямку таких сервісів як оренда волокна, каналів передачі даних та надання доступу до мережі Інтернет. Серед основних партнерів GigaTrans представлені такі компанії як Інтертелеком, Дата Груп, Укртелеком, Київстар, Retn, Уарнет, Cogent Communications, Vega Telecom, Intraffic, Андернет, Протелеком, Citic Telecom, ВОЛЗ, Інфоком, Netassist, Цифра, максимум-Ні, і інші .

Написати нам

Від 2 до 500 симв.