Міжоператорський бізнес
Співпрацюємо з більш ніж 500 телеком-операторами і інтернет-провайдерами в Україні та світі.
Ми постійно масштабуємо нашу мережу. Сьогодні по всій Україні встановлено більш ніж 115 технічних майданчиків GigaTrans. Також ми присутні у найбільшій українській точці обміну трафіком UA-IX, GigaNet та міжнародній DECIX. Все це дає нашій команді можливість підключати клієнтів і партнерів в будь-якому місті, регіоні та навіть географічно віддалених районах.
За більш ніж 16 років присутності на телеком-ринку наша команда успішно реалізувала понад 1000 бізнес-кейсів клієнтів, серед яких провідні гравці фінансової сфери, ритейлу, компанії сектора послуг, сфери забудовників, мережі роздрібної торгівлі, сфери медицини та інші.
Співпраця з телеком-операторами та інтернет-провайдерами здійснюється у напрямку таких сервісів як оренда волокна, каналів передачі даних та надання доступу до мережі Інтернет. Серед основних партнерів GigaTrans представлені такі компанії як Інтертелеком, Дата Груп, Укртелеком, Київстар, Retn, Уарнет, Cogent Communications, Vega Telecom, Intraffic, Андернет, Протелеком, Citic Telecom, ВОЛЗ, Інфоком, Netassist, Цифра та інші .

Написати нам

Від 2 до 500 симв.