Міжоператорський бізнес

Телеком-оператор GigaTrans співпрацює з більш ніж 150 телеком-операторами та інтернет-провайдерами по всій Україні.

 

Ми постійно масштабуємо нашу мережу: встановили технічні майданчики в таких містах як Одеса, Львів, Чернігів, Чернівці, а також підключилися до найбільшої української точки обміну трафіком UA-IX та міжнародної DECIX. Це надає нашій команді можливість підключати клієнтів та партнерів в будь-якому місті, регіоні та навіть географічно віддалених районах.

 

Завдяки тісній взаємодії з телеком-операторами України наша команда успішно реалізувала бізнес-кейси клієнтів, серед яких провідні гравці фінансової сфери, рітейлу, компанії сектору послуг, сфери забудовників, мережі роздрібної торгівлі, сфери медицини та інші.

 

Співпраця з телеком-операторами та інтернет-провайдерами здійснюється у напрямку таких сервісів як оренда волокна, каналів передачі даних та надання доступу до мережі Інтернет. Серед основних партнерів GigaTrans представлені такі компанії як Інтертелеком, Дата Груп, Укртелеком, Київстар, Retn, Уарнет, Cogent Communications, Vega Telecom, Intraffic, Андернет, Протелеком, Citic Telecom, ВОЛЗ, Інфоком, Netassist, Цифра, Максимум-Нет, та інші.

Write to us

2 to 500 characters